بیا که بی تو...

بیا که بی تو نه سحر را لطافتی است و نه صبح را صداقتی، که سحر به شبنم لطف تو بیدار می شود و صبح به سلام تو از جا بر می خیزد.

بیاکه بی تو آینه ها زنگار غربت گرفته اند و قطار آشنایی فریاد غریبی میکشد. هیچ کس حریم اطلسی ها را پاس نمی دارد و بر داغ لاله ها مرهم نمی گذارد. بیا که بی تو قنوت شاخه ها اجابتی جز غروب تلخ خزان ندارد.

بیا که بی تو کدام دست مهر سرشک غم از دیگان یتیمان بر میگیرد و کجاست آغوش مهربانی که دلهای زخمی را به ضیافت ابریشمی بخواند.

بیا که بی تو آسمان دلم اسیر تیرگی هاست و هرگز ستاره امید در برج اقبال رحل خوش بختی نمی افکند. ای آبِ آب رودخانه ها عطش دیدار تو را دارند و در بستر انتظار به سوی دریای ظهور تو شتابانند.

قامتی به استواری کوه، دلی به بی کرانگی دریا، طراوتی به لطافت سبزینه ها، سینه ای به فراخی آسمان ها و صمیمیتی به گرمی خورشید، باید تا تو را خواند و کاروان دل ها را به منزلگاه امید کشاند.

این همه را که اندکی بیش نیست از دل شکسته ترین منتظران تاریخ دریغ مدار که ظهور تو اجابت دعای ماست.

نرجس امامی پناه

/ 52 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طیبه

سید! قبلنا داستان میزاشتی خیلی خوب بود[خجالت] اگه میشه کلیپ هولناک هم نزار[نگران] با تشکر[نیشخند]

نگاه منتظر

هلال ماه رجب! ناز کن به ماه تمام ز یازده مه دیگر تو را سلام سلام سلام بر تو که در دامن تو می‌تابد فروغ حسن خدا از جمال چار امام ولادت دو محمد، ولادت دو علی کدام ماه، چنینش سعادت است و مقام؟ رجب بهانه ای است برای دوستی با خدا، لحظه هایت سرشار از این دوستی باد. سلام بزرگوار خدا قوت و موفق و مهدوی باشید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم [گل]اللهم عجل لولیک الفرج[گل]

سعیده

اینجا هم که قرار نیست هیچ خبری بشه[نیشخند] [خداحافظ]

راز خون

با سلام با شعری در رثای امام هادی علی النقی (ع) منتظر حضور گرمتون هستیم... ضمنا جمعه 5 خرداد هم مصادف با شهادت این امام بزرگوار، ان شا الله با حضور در دسته های عزاداری از حرمت این امام عزیز پاسداری می کنیم..

ابراهیم

سلام بسیجی وب خوبی داری به من سر بزن یا علی

منتظر

حلول ماه رجب بر شما مبارک التماس دعای مخصوص در این ماه های مبارک[گل]

محمدصادق

شهاىت حضرت امام هاىي عليه السلام را به شما تسليت عرض ميكنمز

محمدصادق

شهاىت حضرت امام هاىي عليه السلام را به شما تسليت عرض ميكنم

عمه

سلام .التماس دعا .لطفا امشب منویادت باشه... [اَلمُؤمِنُ] يُحسِنُ وَيَبكي كَما أَنَّ المُنافِقُ يُسيى ءُ وَ يَضحَكُ؛ مؤمن خوبى مى كند و مى گريد، ولى منافق بدى مى كند و مى خندد. مكارم الأخلاق، ص389 امام هادی علیه السلام

سعیده

ای یار ز دیده گشته غایب برگرد ای هجر تو اعظم مصائب برگرد امشب ز خدا فقط تو را می خواهم ای آرزوی شب رغائب برگرد[گل]